Name-Surname Company Position Graduation Year
Andaç Özdemir MİLSOFT Mühendis 2012
Akif Ersoy Mortaş T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Mühendis 2011
Aras Kutlay TCDD/Marmaray Mühendis 2010
Arda Tabak Orbit Mühendislik Mühendis 2014
Aslınur Çelenk Alcatel Lucent-Vodafone Baz Istasyonu Bakim&Isletmesi Koordinatör 2004
Ayşe Nur ACAR Çankaya Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü-Uzman 2012
Ayşe Tila Çınar Sıhhıye Orduevi   2008
Begüm Coşkun Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş. Otomasyon Mühendisi 2013
Berkan Arın Avea İletişim   2010
Burak Etikan BM Enerji İletişim Proje Koordinatörü 2014
Burak Sönmez BAB Mühendislik Proje Mühendisi 2013
Burcu KARAVELİOĞLU Ericsson Network Mühendisi 2014
Burcu Yakışır Girgin Ankara Üniversitesi Elektronik Teknolojisi Programı-Öğretim Görevlisi 2010
Doruk Sayıner Elsimnet Elektronik Üretim Mühendisi 2014
Erdi Yılmaz Mte Services Elk. En. San. Tic. A.Ş. Teknik Müdür 2010
Eren Candaş Glasshouse Bilgi Sistemleri T. A.Ş. Teknik uzman 2014
Eren Andaç Hes Kablo Yurtiçi Satış Uzman Yardımcısı 2010
Erhan Gündoğdu Türk Telekom   2008
Ersin Erölmez Radyo-TV Yönetim Kurulu Başkanı 2009
Fahrettin DOĞAN Aselsan A.Ş.    
Fatih Kömürlü Türk Telekom Genel Müdürlüğü   2008
Görkem Can Datacore Bilgi Sistemleri Sistem Mühendisi 2010
Görkem Öktem Türk Telekom 1. Bölge Müdürlüğü   2007
Hüseyin Barış Bilengil Telekomünikasyon Network Mühendisi 2013
Hüsnü Deniz Başdemir Çankaya Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü-Yrd.Doç. Dr 2008
İbrahim Bozkurt TUBİTAK SAGE 2011
Levent Gönenç GÜLSOY M.E.B Elektronik Mühendisi 2012
Merhmet Ceyhun SARIÇOBAN Titan Bina Elektronik Sistemleri Uygulama Mühendisi 2014
Meriç Akgül GO Enerji Proje Mühendisi 2013
Mert Bayraktar Çankaya Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği-Araştırma Görevlisi 2013
Mert Öner Optima Mühendislik Elektronik Mühendisi 2012
Merve Yılmaz Denso Automotive Germany GmbH Hardware Engineering 2011
Muhsin Caner GÖKÇE Çankaya Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü-Uzman  
Murat Kuru Amphenol World Headquarters Savunma&Uzay- Teknik Destek ve Satış Mühendisi 2012
Mustafa Kara Ordu Üniversitesi M.Y.O Öğretim Görevlisi 2008
Ömer Karaca Emakina Software Devoloper 2015
Ömer Kemal ÇATMAKAŞ Çankaya Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü-Uzman 2011
Samet Tilkioğlu Çalık Holding-YEDAS Ar-Ge Mühendisi 2014
Serhat Aslandoğdu Türk Telekom Erişim Şebekeleri Direktörlüğü-Proje Yöneticisi 2008
Tufan Erçin Burç M&B Elektronik Ltd Şti   2009
Tuğba Oğuz İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş. Operasyon/Yazılım Destek Uzmanı 2010
Tuğçe Baki Entegre Satek Elektronik A.Ş. Proje Satış Yöneticisi 2011
Tutku Şahin Turkcell Network Operations/ Radio Transport Optimization/ Specialist 2008
Ulvihan Uğur DÜNDAR GO Enerji Proje Mühendisi 2013